fbpx
Kursi

Īsais kurss grāmatvedībā saimnieciskās darbības veicējiem

BDV Mediju Centrs on 8. janvāris, 2019

Gluži kā asinsrite cilvēka organismā, tā arī sabalansēta un prasmīga grāmatvedība uzņēmējdarbībā ir neatsverams faktors veismīgai izdzīvošanai, izaugsmei un attīstībai. Ar ko sākt? Kā veicama izdevumu un nodokļu uzskaite pašnodarbinātajam? Kam pievērst vērību un kā pareizi aizpildīt grāmatvedības dokumentāciju?

Atbildes uz šiem jautājumiem un prakstiskās grāmatvedības prasmes iespējams iegūt BDV rīkotajos kursos “Vienkāršā ieraksta grāmatvedība saimnieciskās darbības veicējiem.”

Jūs izpratīsiet savu grāmatvedību, iemācīsieties sakārtot un vadīt dokumentāciju, apgūsiet sava produkta vai pakalpojuma pašizmaksas aprēķinu. Kursu laikā praktiski iemācīsieties pildīt ieņēmumu izdevumu žurnālu, izpratīsim izdevumu lietderīgumu, kopā risināsim dažādas uzņēmējdarbības problēmas.

Būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas pie pasniedzējas un uzņēmējdarbības konsultantes Sandras Zeltiņas par savu uzņēmējdarbību, tās ieguvumiem un riskiem.

KUR? Bulduru Dārzkopības vidusskolā Viestura ielā 6 Jūrmalā.
KAD? Sākums 19. janvārī 2019. gadā no plkst. 10:00-14:00 sestdienās.

Rezervē sev vietu, aizpildi pieteikumu ŠEIT!

Kursa programma:

19.01.2018.
– Pašnodarbinātais un darba ņēmējs, kopīgais un atšķirīgais.
– Attiecības ar pasūtītāju. Uzņēmuma līguma specifika.

26.01.2019.
– Vienkāršā ieraksta metode.
– Ieņēmumi saimnieciskās darbības veicējam.

02.02.2019.
– Izdevumu uzskaite.
– Dokumentācijas noformēšana.

09.02.2019.
– Nodokļi VSOI un IIN.
– PVN nodoklis pašnodarbinātajam.

16.02.2019.
– Ienākumu izdevumu žurnāla aizpilde.
– Deklarācijas iesniegšana un aizpildīšana.

Mācību maksa par kursiem: EUR 130.00

Ir iespēja apmeklēt interesējošās lekcijas atsevišķi. Maksa par vienu lekciju: Eur 30.00

Kursu vada Sandra Zeltiņa: vairāku Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansēto projektu koordinatore Latvijā, starptautisku projektu dalībniece (Hipotēku un Zemes bankas programma „Altum”, Eiropas Kopienas Iniciatīvu projektā „Atvērtu darba tirgu sievietēm” u.c.), mācību līdzekļu līdzautore. Daudzu gadu lektora pieredze lielākajos Latvijas mācību centros šādos mācību kursos – „Mārketings”, „Uzņēmējdarbības pamati”, „Komercdarbības pamati”, „Finanšu analīze”, „Grāmatvedība”, „Projektu vadība”, „Biznesa plāna izveides pamati” u.c.

Pieteikties kursiem!