fbpx
Jaunumi

Atvērto Durvju Dienas 26. un 27. aprīlī.

Inese Cepleniece on 3. aprīlis, 2019

Aktuāla informācija stādaudzētājiem! Pieteikuma anketa STĀDU TIRDZIŅAM 26. un 27. aprīlī.

Bulduru Dārzkopības vidusskolā ATVĒRTO DURVJU DIENA šogad 2 dienas – piektdien 26. aprīlī un sestdien 27. aprīlī.

Piektdien 26. aprīlī aicinām skolotājus ar savām klasēm pieteikties izzinošai un priecīgai dienas pavadīšanai Bulduru ziedošajos dārzos un siltumnīcā. Notiks arī dārza tehnikas paraugdemonstrējumi, ar dažādiem dārza tehnikas agregātiem vienu reizi gadā ir ļauts izbraukt visiem apmeklētājiem! Būs arī orientēšanās spēles, vides spēles, podošana, stādīšana, dažādas meistarklases un skaistas izlozes.

Dārzkopības katedras audzēkņi, kuri apgūst dārzkopības tehniķa, augkopja un dārzkopja profesijas prezentēs savu skolas ikdienu un praktiski ļaus darboties ar  dažādām skolā pieejamām modernām ierīcēm. Būsiet pārsteigti, cik interesants un mūsdienīgs ir dārzkopja darbs!

Pilsētvides un dizana katedras audzēkņi, kuri apgūst arborista, ainavu tehniķa (parka dārznieka) un florista specialitātes, kopā ar saviem pedagogiem vadīs kokā kāpšanas meistarklases un ziedu pušķu un dekorāciju izgatavošanas nodarbības.

Tūrisma un viesmīlības katedras audzēkņi, kuri apgūst tūrisma konsultāciju profesiju, viesmīlības un viesnīcu istabeņu profesiju, kā arī pavārmākslu, dosies ar jums kopā orientēšanās spēlē pa lielo un skaisto skolas teritoriju, rīkos paraugdemonstrējumus galda klāšanā un zaļo kokteiļu gatavošanā, kurus kopā varēsit degustēt.

Aicinām skolas aizpildīt pieteikumu, lai mēs varētu prognozēt dalībnieku skaitu (pagājušajā gadā tas bija negaidīti liels) un mūsu dienu neaizēnotu rindās stāvēšana uz aktivitātēm.

Paldies par atsaucību!
(Derēs gan JPG, gan PNG formāta attēls)

Sestdien 27. aprīlī aicinām ģimenes apmeklēt Atvērto durvju dienu pasākumus. Būs arī Stādu tirdziņš, kas iepriecinās vecākus.
Skatiet programmu zemāk, tuvākajā laikā tiks precizēti pasākumu pulksteņu laiki.

Mīļi aicinām visus sagaidīt pavasari kopā!

Ieskats 2018. gada Dārznieka jeb Atvērto Durvju dienās.
Share This
X