Jauniešu Floristikas konkurss Ķīpsalā

No 28.aprīļa līdz 30.aprīlim Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē gadskārtējās izstādes "Nature EXPO" ietvaros norisinājās Latvijas Floristu apvienības rīkotais Rīgas atklātais skolēnu un jauniešu floristu konkurss "Pavasara elpa". Tajā startēja skolēni un jaunieši no visas Latvijas floristikas skolām un pulciņiem, kopskaitā 50 dalībnieki trijās vecuma grupās. Mūsu skolas floristikas pulciņa audzēkņi piedalījās vecākajā grupā (no 10.klases līdz 25 gadiem) un desmit dalībnieku konkurencē Nauris Pelsis (2.D) ieguva 1.vietu, Elza Strazdiņa (2.D) – 3.vietu un Alise Krūmiņa (1.F) – atzinības rakstu.

Konkursam bija jāsagatavo liela apjoma mājas darbs (viena dimensija 1,5 m) par tēmu "Pavasara prieks" un pēc tā izvērtēšanas Latvijas Floristu apvienības izveidota profesionāla žūrija noteica 5 finālistus katrā grupā. Visi trīs mūsu skolas dalībnieki bija finālā, kur 2 stundu laikā skatītāju klātbūtnē un žūrijas modrā uzraudzībā bija jāgatavo pārsteiguma darbs – galda kompozīcija no organizatoru piedāvātiem materiāliem. Prieks par to, ka mūsu bērni nenobijās ne no apjoma, ne ātruma un profesionāli kvalitatīvi veica savus uzdevumus! Paldies visiem skolas skolotājiem un darbiniekiem, kuri atbalstīja mūs šajā pasākumā!

Sagatavoja Floristikas pulciņa vadītāja Ineta Ozoliņa-Skrūzmane.

 

www.bulduri.lv, Powered by Joomla! Joomla template by SiteGround