Stādu parāde

5. un 6. maijā Siguldas Svētku laukumā notika Latvijas Stādu parāde, kuru organizēja Stādu audzētāju biedrība sadarbībā ar Siguldas pilsētu. Viens no pasākuma atbalstītājiem bija arī Bulduru Dārzkopības vidusskola, kuru pārstāvēja skolas direktore, puķkopības skolotāja Antra Balode un audzēkņi.

Firmas Knauf stendā bija izstādītas koka kastes ar skolas siltumnīcu un apzaļumošanas uzņēmuma JLD augu kompozīcijām, kuras veidoja skolas audzēkņi.

Skolas stendu apmeklēja arī 1P grupas audzēkņi - Evita Gaile, Elīna Velviča un Kristaps Neimanis, kuri piedalījās konkursā “Katram savu puķu kasti”.

Turpat uz vietas apmeklētāji varēja iepazīties ar Urbanscape Green Flocks substrātu, kuru pievienoja kastēs vai podos mitruma ilgākai saglabāšanai un iestādīja kādu no siltumnīcas augiem. Šajā Stādu parādē jaunums bija “stādu garderobe”, kurā apmeklētāji varēja uz laiku novietot pirkumus un brīvi turpināt iepirkties. Abas dienas mūsu skolas audzēkņi, Kristers Pomaskovs, Jēkabs Krastiņš un Jānis Regnārs Baltulis, darbojās “stādu garderobē”, lai apmeklētāji varētu droši atstāt savus pirkumus un vēlāk ar automašīnām atbrauktu tiem pakaļ un palīdzētu tajās sakraut visus pirkumus. Esam gandarīti, ka Bulduru Dārzkopības vidusskola piedalījās vienā no lielākajiem dārzkopības pasākumiem, kuru apmeklēja vairāki tūkstoši interesentu.

Informāciju sagatavoja Anta Sparinska, Antra Balode

 

www.bulduri.lv, Powered by Joomla! Joomla template by SiteGround