JAUNAS UN MODERNAS MĀCĪBU TELPAS 

 

2018. gada 15. martā Bulduru Dārzkopības vidusskolā
tika atklātas atjaunotās mācību telpas!
 
Jaunajās telpās ir izdevies iekārtot atbilstošu mācību un darba vidi gan skolēniem, gan arī pedagogiem. Telpās plānots apmācīt teju visus BDV apgūstamo profesiju speciālistus, galvenokārt jau DĀRZKOPĪBAS nozarē. Viesmīlības nozares speciālistiem jau ir pieejamas savas, arī atjaunotas un modernizētas telpas ar nepieciešamo aprīkojumu. 
 

Bulduru Dārzkopības vidusskolas telpu atklāšana

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, BDV direktore Anta Sparinska un audzēkņu pašpārvaldes pārstāve Aivija Morozovas svinīgi pārgriež jauno telpu atklāšanas lentu.

 

Atjaunotajā mācību korpusā būs pieejamas...

gan mācību klases, gan diskusiju un prezentāciju telpas, kā arī savs sanitārais mezgls.

Vislielākais gandarījums ir par floristikas jauno mācību telpu, jo tieši šajā specialitātē mūžizglītības programmas ietvaros šogad pieprasījums pārsniedza iespējas. 

Ar lielu prieku un gandarījumu tika prezentēta multifunkcionālā klase, kur pie jauniem datoriem ar apjomīgām mērīšanas, plānošanas un būvēšanas programmām, savas prasmes varēs apgūt dārzkopības nozares speciālisti gan vidusskolas, gan arī mūžizglītības programmās.

Lai pedagogiem nodrošinātu produktīvu komandas darbu un vienotu pieeju kompetenču izglītībā, ir radītas mūsdienīgas telpas ērtai pedagogu sadarbībai mācību procesa plānošanā un īstenošanā.

Telpu atklāšanas ceremonija noslēdzās ar jauniegādātās modernās traktortehnikas demonstrējumiem skolas teritorijā. Pie stūres sēdās pats Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, atzīstot, ka nu Bulduru Dārzkopības vidusskola varēs kļūt par augsti kvalificētu speciālistu kalvi.

 

 Bulduru Dārzkopības vidusskola - prasmes auglīgai dzīvei!

 


 

www.bulduri.lv, Powered by Joomla! Joomla template by SiteGround