DĀRZNIEKA DIENA

 

Atvērto durvju diena Bulduru Dārzkopības vidusskolā 
21.aprīlī Jūrmalā Viestura ielā 6 no plkst. 9:30 visas dienas garumā.
 
Iepazīsti VIESMĪLĪBAS un DĀRZKOPĪBAS nozares aktualitātes - nāc mācīties modernā un tradīcijām bagātākajā skolā Latvijā!

 

Šefpavāra Laura Aleksejeva paraugdemonstrējumi, slaveno Bulduru zaļo kokteiļu degustācijas un kanapē maizīšu izgatavošanas meistarklases, jaunās dārza tehnikas izmēģinājumi, podošanas tehnoloģiju apgūšana siltumnīcā, orientēšanās spēles un aktivitātes Sporta namā, interaktīvas vides spēles, augu pavairošanas un potēšanas paraugdemonstrējumi, floristikas meistarklases moderni aprīkotajā jaunajā mācību telpā u.c. aktivitātes. Noslēgumā  - Ziedu un Dziesmu festivāls un BDV pašpārvaldes organizēts koncerts jauniešiem kopā ar hiphopa mūziķi Denisu Stepanovu. 

 

WEB 680px  300px  Atvērtās durvis 2018 4

 

 BULDURU DĀRZKOPĪBAS VIDUSSKOLA - PRASMES AUGLĪGAI DZĪVEI!

 

Nāc un ielūkojies dārzkopju, parka dārznieku, stādu audzētāju, floristikas, ekotūrisma, ēdināšanas un viesmīlības pakalpojumu speciālistu ikdienā!

Jaunas iespējas bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem - modernizētas mācību programmas, atjaunotas mācību telpas, efektīvas ģeogrāfiskās informācijas nolasīšanas un apstrādes programmas. Visi mīļi gaidīti...

 

 

plkst.9:30 Buduru Dārzkopības vidusskolā, kur jūs ar prieku sagaidīs skolas audzēkņi. Reģistrējoties, saņemsiet skolas orientēšanās karti, kura palīdzēs apskatīt un iepazīt skolas visinteresantākās vietas. Tiem, kuriem būs izdevies atzīmēties visās kartē norādītajās vietās, varēs to izmantot kā brīvbiļeti vakara koncertā kopā ar hiphopa mūziķi Denisu Stepanovu. 

 

Siltumnīcā no plkst.10:00 līdz 10:15 un no plkst. 11:00 - 11:15 būs iespēja darboties kopā ar podojamo mašīnu, un uzzināt, cik ātri tiek sagatavoti 100 podiņi stādīšanai un piķēšanai.

 

Skolas parkā no plkst.10:00 tiks sākta Kazbāržu dzīvžoga stādīšana - 100 stādi Latvijas simtgadei par godu! Pieliec savu roku arī Tu!

 

Turpat parkā no plkst.10:00 kokos rāpšanās 100 pēdu augstumā, iepazīstot arboristiem nepieciešamās prasmes.

 

Dārza tehnikas demonstrējumi - celiņu tīrīšana, zemes frēzēšana u.c. dārza kopšanas darbi sāksies no plkst.10:00.

 

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Dārzkopības institūta paraugdemonstrējumi un konsultācijas augu kopšanā.

 

Stādaudzētavas DIMZAS padomi augu pavairošanas jautājumos.

 

Jūrmalas Golf Cours zāliena kopšanas paraugdemonstrējumi.

 

Interaktīvās izziņas un vides spēles jaunajā mācību un prezentāciju zālē.

 

Floristikas meistarklases modernākajā floristikas speciālistu laboratorijā.

 

Plkst.12:00 skolas spoguļzālē šefpavāra Laura Aleksejeva šovs!

 

Skolas modernizētajā mācību virtuvē no plkst.10:00 - zaļo kokteiļu degustācija, kanapē maizīšu meistarklase un gardāko cepumu gatavošanas noslēpumi.

 

DIZAINA FABRIKAS darbību varēs iepazīt, apmeklējot kokapstrādes darbnīcu, kur tiek īstenotas skolas audzēkņu idejas, veidojot dažādus vides objektus.

 

Mākslas darbnīcā varēs īstenot savas mākslinieka prasmes, apgleznojot skolas sienu. 

 

Plkst.15:00 Ziedu un Dziesmu festivāla koris, kurā piedalīsies Jelgavas 4.vidusskolas koris “Spīgmeitiņas”, Perkusiju ansamblis, Jūrmalas Mežmalas vidusskolas vokālais ansamblis, Jūrmalas Mežmalas vidusskolas dejotāji

Senioru koris "Sudrabotā Gaisma", ģitāras solo, P. Jurjāna mūzikas skolas kameransamblis un Bulduru dārzkopības vidusskolas ansamblis, vienosies, lai izdziedātu skaistākās ziedu dziesmas!

 

Noslēgumā plkst.16:00 Bulduru Dārzkopības vidusskolas pašpārvaldes organizēts koncerts - ballīte kopā ar hiphopa mūžiķi Denisu Stepanovu!

 

Visi mīļi gaidīti vietā, kur jau vairāk kā 100 gadus tiek apgūtas PRASMES AUGLĪGAI DZĪVEI! 

Pieteikšanās forma

 

darznieka diena A3 2018 02

www.bulduri.lv, Powered by Joomla! Joomla template by SiteGround