TIEKAMIES UZ SKOLAS JUMTA

20. augustā no plkst.12:00 - 15:00

gaidīsim visus PIRMKURSNIEKUS uz tikšanos, kas notiks ļoti īpašā vietā - uz skolas jumta terases.

Atsvaidzinoši kokteiļi, iedvesmojoši skati, sirsnīgas sarunas un brīnišķīgs garastāvoklis garantēts! 

 

20. augustā noslēdzas dokumentu iesniegšana mācībām Bulduru Dārzkopības vidusskolā. Aicinām visus, kas ir veikuši elektronisko reģistrāciju, izmantot iespēju un 20. augustā no plkst. 12:00 ierasties skolā, lai pabeigtu pieteikšanās procesu mācībām, iesniedzot nepieciešamos dokumentus. Uz satikšanos skolas jumta terasē mīļi gaidīsim visus topošos skolas audzēkņus.

 

web-tikšanās uz jumta

Atsvaidzinoši vasaras kokteiļi krāšņāko Bulduru ziedu krāsās. Viestura ielā 6, Jūrmalā. 

Plkst.12:00 ikkatru sagaidīsim skolas foajē, lai tālāk dotos uz atjaunotajām skolas telpām, kur notiks noslēdzošais dokumentu sakārtošanas posms.

Plkst.13:00 dosimies ekskursijā, lai apskatītu skolas aktīvākās, noslēpumainākās, romantiskākās un arī aizliegtās vietas, kuras ikdienā ir pieejamas tikai skolas saimniekam. Tāpat apskatīsim skolas lepnumu - plašās un modernās siltumnīcas, kā arī izcili aprīkoto mācību virtuvi, kurā top ne tikai garšīgas, bet arī vizuāli skaistas maltītes. 

Plkst.14:00 kāpsim uz jumta terases, lai svinētu kopā jauna dzīves posma sākumu ar iedvesmojošu skatu no putna lidojuma uz vietu, kur kopā mācoties, strādājot un svinot dzīvi, pavadīsim kopā turpmākos mirkļus.

 

Sakarā ar skolas straujo attīstību, Bulduros šajā mācību gadā ir atjaunotas telpas moderna mācību procesa nodrošināšanai, izveidotas jaunas mācību programmas EKOTŪRISMA un ARBORISTA specialitātes apguvei, kā arī, pateicoties sadarbībai un saskaņotai mācību programmu pēctecībai ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti, ir palielināts vietu skaits jau esošajās mācību programmās. 

 

Ieskaties Bulduru Dārzkopības vidusskolas mācību programmu klāstā, izvēlies un aizpildi elektronisku pieteikumu - 20. augustā nāc iesniedz dokumentus un PIEDALIES IEDVESMOJOŠĀ JUMTA TERASES BURZIŅĀ!

 

Bulduru Dārzkopības vidusskola

Lielisks sākums auglīgai dzīvei

 

 

www.bulduri.lv, Powered by Joomla!