Galerija

Erudīcijas konkurss 2016

Šā gada februāra mēnesī Bulduru DV norisinājās *Erudīcijas konkurss 2016*, kuru organizēja "Vispārizglītojošo mācību priekšmetu" pedagogu komisija. Konkurss norisinājās divās kārtās.

Pirmā kārta notika 9.februārī, kurā tika noteikta skolas *erudītākā grupa*, šo titulu un Ceļojošo kausu saņēma *1. P grupa* (parka dārznieki, audzinātāja Iveta Ozola).

23.februārī norisinājās otrā kārta, kurā piedalījās erudītākie audzēkņi no katras grupas, un tika noteikti *skolas viserudītākie audzēkņi*
1. vieta Daina Pastare 1.P (parka dārznieki);
2. vieta Linda Siliņa 3.A (dārznieki);
3. vieta Monta Krista Pētersone 2.A (dārznieki).

Jau otro gadu pēc kārtas Erudīcijas konkursu atbalsta *Swedbank*, kuras pārstāvji bija sarūpējuši ekonomiska rakstura jautājumus un balvas zinošākajiem audzēkņiem.

*Swedbank balvas saņēma* - Jānis Bērziņš 2.E; Monta Krista Pētersone 2.A; Vanesa Rekalo 2.V; Līva Ābele 4.D; Jēkabs Krastiņš 1.D.

Arī atbalstītājiem zālē bija sagatavoti viktorīnas jautājumi ar mazajām balvām, aktīvai audzēkņu dalībai konkursa laikā.

Paldies visiem pedagogiem un skolas darbiniekiem, kuri iesaistījās konkursa organizēšanā un vadīšanā.

Žetonu pasniegšanas pēcpusdiena

10. februārī plkst 14.00 - 4.D, 4.E, 4. V  un 1.P kursiem.
 
Žetonvakars, laiks, kad ceturtie kursi saņem savas skolas piederības zīmi. Šis pasākums ir kā „brīdis pirms”, lai paraudzītos, kas bijis, un iekšēji sagatavotos tam, kas būs, lai mirkli ļautos svētku priekam un radošai gara brīvībai. Žetonvakars jau tradicionāli iegājis mūsu skolas vēsturē kā interesants, atraktīvs un jautrs pasākums, un audzēkņi cenšas to tādu saglabāt.
 
 

www.bulduri.lv, Powered by Joomla!