fbpx

Tālākizglītība

Bulduru Dārzkopības vidusskolā notiek lekcijas, meistarklases un pilnveides kursi pieaugušajiem kokkopībā/arboristikā, floristikā, dārzkopībā, mazo uzņēmumu grāmatvedībā u.c. jomās.

  • Programmas vadītāja: Ingūna Spaile
  • Tālrunis: +371 28815305
  • E-pasts: muzizglitiba@bulduri.lv
Apmācību priekšrocības Bulduros – teorija tiek apgūta prakstiskos darbos skolas mācību parkā, dārzā un siltumnīcā. Skolai piederošā mācību teritorija pie skolas sastāda 23 ha lielu platību. Pieejama moderna dārza tehnika un viena no modernākajām siltumnīcām Latvijā. Tāpat skolai ir veiksmīga sadarbība ar nozarē strādājošiem uzņēmējiem, kuri dalās savā pieredzē un ar prieku iesaistās apmācību procesā.

Pēdējos gados Bulduru skola kā kūrortpilsētas sastāvdaļa aktīvi piedalās VIESNĪCU nozares attīstības veicināšanā. Tiek īstenotas Ēdināšanas speciālistu, Viesnīcu pakalpojumu speciālistu un Ekotūrisma speciālistu apmācības gan vidusskolas programmā, gan arī pieaugušo apmācībā. Viesmīlības mācību programmas ir izveidotas ciešā sadarbībā ar Dārzkopības (kvalitatīvas pārtikas audzēšanas tehnoloģijas un pārstrāde) un Floristikas (galda, svētku, telpu noformēšanas kultūra un etiķete) nozarēm.

Piedaloties apmācībās Bulduru Dārzkopības vidusskolā, ir iespējams apmeklēt ne tikai pilnu apmācību kursu, bet izvēlēties tikai sev interesējošās lekcijas. Apmācības notiek gan darba dienās, gan brīvdienās. Sīkāka informācija, sazinoties ar mūžizglītības programmas vadītāju Ingūnu Spaili.

Aktuālie kursi

BDV Mediju Centrs on 1. marts, 2019

Ziedu kārtošanas mākslas kursi

0 CommentsKomentāri šobrīd slēgti...
Lasīt vairāk
BDV Mediju Centrs on 1. marts, 2019

Saturīgas un koncentrētas apmācības Dārza dizainā un plānošanā

0 CommentsKomentāri šobrīd slēgti...
Lasīt vairāk
BDV Mediju Centrs on 1. marts, 2019

Meistarklase: Vīna praktiskā gatavošana

0 CommentsKomentāri šobrīd slēgti...
Lasīt vairāk
X