Piesakies!

Nodarbību laiks 2024.gada oktobrī :

  4  sestdienas pēc kārtas.

KOKU MĀKSLA – MIERA MĀKSLA – Tavs bezlaiks!

YAMADORI – NIWAKI – TANUKI – BONSAI ir koku mākslas ar izsmalcinātu un praktisku dizainu no Japānas, ko vēlamies piedāvāt šeit pat Latvijā.

Atsauksmes no dalībniekiem:
💚 Milzīgs paldies visai komandai, kuras darba rezultātā tapa šis kurss, jau ilgi meklēju šādu iespēju, bet nekas LV nebija pieejams.
💚 Man patīk viegla un nepiespiesta zināšanu (zinību) apguve neformālā gaisotnē. Formalitātes man dzīvē pietiek, tāpēc šāds pasniegšanas veids man ir uztveramāks.
💚 Paldies, viss ļoti patika. Žēl, ka mēnesis paskrēja tik ātri, noteikti gribētu turpināt ko apgūt pie brīnišķīgā pasniedzēja Arņa Spurdziņa. Viņš ir ļoti harizmatisks un absolūti īstajā vietā. Nodarbības bija ļoti autentiskas.
💚 Ko deva meistarklases: Mieru sevī un ģimenē ! Trāpīts desmitniekā, ši ir nākotne !

Programmas mērķis:

Izprast un iemācīties, cik viegli un harmoniski ir iespējams izveidot un uzturēt savu Bonsai kociņu mājās.

Piedaloties piemērota kociņa atrašanas “medībās” mežā, gūsiet ierosmi jaunam dzīvesveidam, lai, atgriežoties mājās, to turpinātu. YAMADORI – BONSAI (pundurkoku veidošana podā) ir gadu gaitā pārbaudītu veselības uzturēšanas un atjaunošanas metožu apvienojums, kas paaugstinās Jūsu dzīves kvalitāti -veicinās darba efektivitāti, spēju pārvaldīt stresu, pozitīvi ietekmēs Jūsu veselību un psihoemocionālo labsajūtu, relaksējot ķermeni un noņemot prāta sasprindzinājumu.

YAMADORI – BONSAI dzīvē  noteikti nav brīnumlīdzeklis, bet patvērums  no stresainās ikdienas pasaules gan !

Pasniedzējs:

Arnis Spurdziņš- Bulduru tehnikuma absolvents, diplomēts agronoms, japāņu cīņu mākslas meistars un “Samuraju parks” (Facebook) dibinātājs un vadītājs.

Mērķauditorija:

Ikviens interesents, kurš vēlas apgūt KOKA mākslu/Miera mākslu uzturēt un veidot Bonsai mājas apstākļos. VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS!

Mācību uzsākšanas un īstenošanas laiks:

Meistarklašu cikls notiek sestdienās 5., 12., 19. un 26. oktobrī  no 10:00 – 14:00 klātienē, Jūrmalā, Viestura iela 6, Bulduru tehnikuma telpās.

  • YAMADORI (BONSAI) medības  – sava pundorkociņa/mazkociņa meklēšana dabā dodot otro iespēju kokam augt labākos apstākļos un dziedināt tā saimnieku + tējas ceremonija;
  • Stādām nomedītos pundurkociņus podos;
  • BONSAI – NIWAKI VEIDOŠANAS NODARBĪBA – restaurējot un autjaunojot koka daili  “stilošana” + tējas ceremonija;
  • BONSAI – NIWAKI praktizēšanas nodarbība – kā uzturēt, kā kopt savu pundurkociņu/mazkociņu.

Mācību maksa:

250 eiro (pvn ieskaitot) uz visu nodarbību ciklu (4 dienas).

Līdzi jānem (ja ir) : dārza šķēres , dārza nazis ,dārza lāpsta vai dārza dakša .