Izglītības un zinātnes ministrija (turpmāk “IZM”)sadarbībā ar Skillman International 2023.gada 26. – 27.septembrī plāno organizēt starptautisku konferenci Eiropas Prasmju gada ietvaros.
Konferences mērķis ir sniegt ieguldījumu nākotnes prasmju attīstībā un veicināt profesionālās izglītības internacionalizāciju.
3.maijā Izglītības ministrijā notika starptautisko partneru tikšanās.

Skillman prezidents Giovanni Crisona un eksperts Urs Haunestein sarunā ar IZM pārstāvjiem Rūtu Gintauti-Marihinu, Anitu Vaheri un Ilzi Buliginu vienojās par konferences plānošanas konceptuāliem jautājumiem.

Sarunā piedalījās arī  Europea Latvia biedri no Ogres tehnikuma Ilze Brante, Sigita Jasinska un Rafaels Joffe no Bulduru tehnikuma, kā arī biedrības ‘Siera klubs’ valdes priekšsēdētāja  Vanda Davidanova, lai pārrunātu konferences praktiskā nodrošinājuma jautājumus. Vizītes laikā Skillman International pārstāvji apmeklēja Ogres un Bulduru tehnikumus un iepazinās ar šo tehnikumu infrastruktūru un darba organizāciju. Nākošā partneru saruna plānota tiešsaistē maija vidū, piesaistot partnerus no citām organizācijām.