Kolektīva saliedēšanas svētku pasākums kolēģu lokā!

Svētku telpa + meistarklase + kolēģi = Pasākums ar pievienoto vērtību!

Lai darbinieku kolektīvam radītu īpašu Ziemassvētku un Jaunā gada gaisotni ar svētku laikā raksturīgiem aromātiem, darbošanos svētku noskaņu meistarklasēs radot  kopīgu svētku sajūtu. Esam sagatavojuši Svētku radošo darbnīcu piedāvājumus!

Visu piedāvājumu cenā ir iekļautas svētku telpas nomas izmaksas (dekorācijas, izpušķota egle), izvēlētās meistarklases norise vadītāja pavadībā (iekļautas materiālu izmaksas), TV īre -prezentācijām un noskaņas mūzikai, pēc vēlmēm- Laimes rata īre (interkatīvām viktorīnām, kuru varam personalizēt speciāli Jūsu vēlmēm), kafija/tēja/kakao ar cepumiem, trauku noma. Cenā nav iekļautas ēdināšanas izmaksas, vakara vadītāja izmaksas.

Izvēlies kādu no svētku laika meistarklasēm un atzīmē svētku pasākumu pie mums!

Beramo sveču meistarklase

Sveču veidošanas meistarklases laikā (1 h) svētku gaisotnē kolēģu lokā veidosiet katrs savu beramsveci burciņā, kura katram sveces darinātājam būs kā dāvana līdzņemšanai uz mājām. Izveidojiet individuāla krāsu dizaina sveci. Pieejami 9 krāsu beramie vaski, kurus pēc izvēles, katrs pats varēs sabērt tā, kā viņam patīk. Tad, kad vēlamo sveču krāsu saturs sabērts burciņā, svecēs uzmanīgi ievieto daktis un pārlej ar izkausētu vasku, lai burciņas būtu viegli transportējamas.
Jūsu izvēlei: seškantīga 300ml burciņa vai apaļa 400ml burciņa. Mini burciņa no vadītājas -dāvānā.
Meistarklasi vadīs sveču zīmola “Maranta” radītāja Māra- Ar mīlestību pret svecēm un aromātiskajiem vaskiem.

Piparkūku cepšanas un dekorēšanas darbnīca

Aktīvi un radoši kolēģu kompānijā cepsiet un dekorēsiet dažādas piparkūku figūras. Piparkūku cepšana noritēs tehnikuma mācību virtuvē, kas ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo, lai ērti un radoši varētu izpausties šīs smaržām un garšām piesātinātās aktivitātes noritē. Piparkūku dekorēšana ar dažādiem dekoriem pēc Jūsu izvēles. Piparkūkas tiks piedāvātas iepakošanai un drošai līdzi ņemšanai.
Aktivitātes norise -1,5 h, kuru vadīs Bulduru Tehnikuma, konditore gardumu pagatavošanas burve Evija Breslava.

Ēterisko eļļu darbnīca

Izsmaržosim aptuveni 30 dažādas ēteriskās eļļas. Ļausimies radīšanas procesam un pagatavosim katrs savu individuālo ēteriskās eļļas maisījumu, atbilstoši tā brīža sajūtām.  Noskaņu meistarklasi vadīs Ilze Kleinberga – labsajūtas dzīvesveida vēstnese / ēterisko eļļu entuziaste.
Aktivitātes laiks – 1,5 h.

Ziepju, skrubja vai vannas sāls pagatavošanas darbnīca

Radīsiet sev vēlamo produktu pats, izmantojot dažādas ēteriskās elļas, krāsas un sausās piedevas! Pieejami būs vairāki ēterisko eļļu veidi, krāsas, spīdumi un dažādas sausās piedevas.  Katrs dalībnieks izgatavos 1 veida produktu, savās izvēlētajās krāsās un smaržās. Aktivitāti vadīs kosmētikas zīmola ZABi rādītāja Santa Krūmiņa
Aktivitātes laiks – 2h.

Dāvanu saiņošanas darbnīca

Sagatavojies svētkiem un iesaiņo dāvanas skaisti un interesanti. Darbnīcā ikvienam būs iespēja apgūt dažādus knifiņus, saiņojot regulāras un netipiskas formas dāvanas. Meistarklasi vadīs – Ilze Bāne – Bulduru tehnikuma floristikas pasniedzēja.

Laimīšu liešanas darbnīca

Laimes liešanas process tik tiešām ir kaut kas maģisks. Jums būs nodrošināts viss nepieciešamais, lai šo aktivitāti varētu veikt droši sekojot līdzi instrukcijas norādēm.
Paredzamais laiks aktivitātei – 1h.

Laimes rats

Svētku tematikā iederās Laimes tēma. Piedāvājam laimes ratu, kuru varat iekļaut sava pasākuma programmā dažādu spēļu, viktorīnu un loteriju norisē. Ideju un iespēju ir daudz. Pēc nepieciešamības to varam personalizēt ar Jūsu uzņēmuma logo un dažādiem iekļautiem jautājumiem, loterijām 10 rata sadaļās!

Iespēja organizēt pasākumus arī citās mūsu piedāvātajās telpās. Skatīt telpu nomas piedāvājumu šeit.

Cena telpu īrei ar vienu iekļautu aktivitāti – 39 eiro/personai, ar divām  52 eiro/personai.

  • Darbnīcu piedāvājumu variet kombinēt pēc savām vēlmēm, iekļaujot vienu vai vairākas aktivitātes.
  • Organizējot pasākumu sestdienās, pasākuma programma no plkst.16:00 līdz 20:00. Darba dienās no plkst.11:00-16:00. (iespējams svinību laika pagarināšana par papildus maksu – 22 eiro/h).
  • Programmas dalībnieku skaits – 10 (min.) līdz 40 dalībnieki.
  • Norise: Bulduru Tehnikums, Viestura iela 6, Jūrmala, viesmīlības zāle un mācību virtuve.
  • Vairāk informācijas par pieejamajiem laikiem un izcenojumiem saņemsiet rakstot uz e-pastu: muzizglitiba@bulduri.lv vai zvanot pa tālruni +37129435887.
  • Visas cenas uzrādītas bez iekļauta PVN 21%.

Jūsu rīcībā būs mūsu viesmīlīgās telpas svētku norisei zāle un mācību virtuve:

Vēlos pieteikties vai iegūt papildus informāciju:

Lūdzu ierakstiet vēlamo pasākuma norises datumu, kā arī kādas vēlmes un komentārus.
=