KOKU MĀKSLA – MIERA MĀKSLA – Tavs bezlaiks!

YAMADORI – NIWAKI – TANUKI – BONSAI ir koku veidošanas māksla ar izsmalcinātu un praktisku dizainu no Japānas, ko vēlamies piedāvāt šeit pat Latvijā.

Plānojam Meistarklases plašākai auditorijai piedāvāt 2024.gada aprīllī sestdienās plkst. 10:00 – 13:00 klātienē, Jūrmalā, Viestura iela 6, Bulduru tehnikuma telpās.

Programmas mērķis: Izprast un iemācīties, cik viegli un harmoniski ir iespējams izveidot un uzturēt savu Bonsai kociņu mājās.

Piedaloties piemērota kociņa atrašanas “medībās” mežā, gūsiet ierosmi jaunam dzīvesveidam, lai, atgriežoties mājās, to turpinātu. YAMADORI – BONSAI (pundurkoku veidošana podā) ir gadu gaitā pārbaudītu veselības uzturēšanas un atjaunošanas metožu apvienojums, kas paaugstinās Jūsu dzīves kvalitāti -veicinās darba efektivitāti, spēju pārvaldīt stresu, pozitīvi ietekmēs Jūsu veselību un psihoemocionālo labsajūtu, relaksējot ķermeni un noņemot prāta sasprindzinājumu.

YAMADORI – BONSAI dzīvē  noteikti nav brīnumlīdzeklis, bet patvērums  no stresainās ikdienas pasaules gan !

Pasniedzējs:  Bulduru tehnikuma absolvents, diplomētsagronoms, japāņu cīņu mākslas meistars un “Samuraju parks” dibinātājs un vadītājs Arnis Spurdziņš

 

Uz tikšanos, “BBS” (Bulduri BONSAI School- best of best school in Latvia ) pirmajās BONSAI medībās!