Turpinot tradīcijas, 2022.gada pavasarī notiks pasākums – PAVASARA DĀRZA UN STĀDU SVĒTKI!

07.05.2022. plkst. 9:00-16:00 Bulduros, Bulduru Dārzkopības vidusskolas parkā Viestura ielā 6, Jūrmalā.

Visa pasākuma garumā parka tirdziņā pie amatniekiem, zemniekiem un dažādu arodu pratējiem būs iespēja iegādāties daudzveidīgu produkciju. Kopumā tirdziņā būs vairāk kā 150 dažādu amatnieku un mājražotāju, stādu audzētāju un ēdinātāju.

? Stādu audzētāju tirgus;
? Amatnieku un mājražotāju tirdziņš;
? Izklaides lieliem un maziem;
? Konsultācijas un padomi par pavasara darbiem dārzos;
? Meistarklases un radošās darbnīcas bērniem.
Vienlaicīgi šajā dienā notiks arī Bulduru Dārzkopības vidusskolas Atvērto durvju diena!
Mūsu skolas dārzkopības pasniedzēju un parka dārznieku konsultācijas par pavasarī darāmajiem darbiem – rožu un dekoratīvo krūmu kopšanu, augļu koku, ogulāju stādīšanu uzsākot dārza sezonu.
Ieklausīties Dārzkopības institūta pārstāvja stāstā par krūmmelleņu un vīnogu audzēšanu izmantojot jaunus minerālorganiskos mēslošanas līdzekļus un uzspēlēt spēli “Atpazīsti augu mēģenē”.
Bērnus priecēs: izjādes ar ponijiem Grasi un Bruno, pundurauniņš Šons, kaziņa Binnija ar āzīti Franci, trusīši. Darbosies radošā darbnīca un veiklību trennēt varēs spēlējot lielās Koka spēles, uzkāpt kokā arborista aprīkojumā vai uzcelt augstāko torni no kastēm “Kurš augstāk?”
Meistarklase bērniem – izveido mini puķu pušķīti, iestādi savu puķu vai garšaugu podiņu. Tautu deju kolektīva priekšnesumi un daudz, daudz prieka un smaidu!
Aicinām izstaigāt skaisto Bulduru dendroloģisko parku ar dīķi, ievērtēt vērienīgo skolas dārzu ar skatu uz Lielupi. Skolas durvis būs plaši atvērtas visiem viesiem un topošajiem skolas izglītojamiem!
Gaidīsim ciemos 7.maijā no 9:00 līdz 16:00 Jūrmalā, Bulduros, Viestura ielā 6!
Ieeja pasākumā – brīva.
Fotogalerija šīs lapas lejas daļā – no tirdziņa dalībniekiem un Rudens Ražas svētkiem Bulduru Dārzkopības vidusskolas arhīva.

PASĀKUMA NOLIKUMS

Dalībnieka pieteikuma anketa Pavasara Dārza svētkos 7.05.2022.:

P.s.Ja esat jau vienu reizi pieteikumu aizpildījuši iepriekš bez vietas rezervācijas, lūgums atsūtīt informāciju uz e-pastu: medijucentrs@bulduri.lv ar Jūsu vārdu, uzvārdu, nosaukumu un vēlamo tirdzniecības vietas numuru).

Vēršam uzmanību, ka visas tirdzniecības vietas ir AIZŅEMTAS!

Vārds, uzvārds
Click or drag a file to this area to upload.
Click or drag a file to this area to upload.
Nosaukums, uz kuru tiks rakstīts rēķins

Rudens Ražas svētki 2021.g. Bulduros foto galerija: