Turpinot tradīcijas, arī 2024.gada pavasarī notiks pasākums – PAVASARA DĀRZA UN STĀDU SVĒTKI! 🌱 🎉
27.04.2024. plkst. 9:00-16:00 Bulduros, Bulduru Tehnikuma parkā Viestura ielā 6, Jūrmalā.

Paralēli šajā dienā notiks Atvērto durvju diena (plkst.11:30-13:00) topošajiem skolas izglītojamiem! Detalizētāk šeit.

– Stādu audzētāju un Latvijas mājražotāju tirdziņš ar vairāk kā 150 tirgotājiem;
– Izklaides lieliem un maziem;
– Padomi par pavasarī dārzos darāmajiem darbiem no dārzniekiem;
– Bulduru tehnikuma durvis būs atvērtas visiem interesentiem – iepazīsti Buldurus vēl tuvāk!
Visa pasākuma garumā parka tirdziņā pie amatniekiem, zemniekiem un dažādu arodu pratējiem būs iespēja iegādāties daudzveidīgu produkciju.

Svētkos būs iespēja piedalīties paraugdemonstrējumos, kuros Bulduru tehnikuma pasniedzēji konsultēs par pavasarī dārzā darāmiem darbiem, augu audzēšanu un kopšanu – augļu koku, ogulāju stādīšana un kopšana, rožu un dekoratīvo krūmu kopšana. Floristikas darbnīcā mazākajiem apmeklētājiem darbošanās pirkstiņu veiklībai.
Apmeklētāji varēs piedalīties atraktīvās izklaidēs gan lieliem, gan maziem- spēlēt lielgabarīta koka spēles veiklībai un atjautības asināšanai. Arborista aprīkojumā un uzraudzībā uzkāpt kokā un būvēt torni no kastēm “Kurš augstāk?”.
🐴 🐐 🐰

Mazākos viesus priecēs trusīši, kaziņa un āzītis. Iespēja būs doties izjādē ponija mugurā un piedalīties radošajā darbnīcā.

Deju kolektīva priekšnesumi un citas izklaides dienas garumā.
Pasākums notiks skolas dendroloģiskajā parkā, kurā apmeklētāji varēs iepazīties ar dendroloģiskiem retumiem, kas vairāk nekā simts gadu garumā atraduši paliekošas mājas vēsturiskajā parkā.
Ieeja pasākumā – brīva!

Visa pasākuma garumā parka tirdziņā pie amatniekiem, zemniekiem un dažādu arodu pratējiem būs iespēja iegādāties daudzveidīgu produkciju. Kopumā tirdziņā būs vairāk kā 150 dažādu amatnieku un mājražotāju, stādu audzētāju un ēdinātāju.

Svarīgi! Pieteikumus tirdziņa dalībniekiem pieņemsim sekojošā kārtībā:

Pirmā kārta 30.01.2024. (plkst. 12:00) līdz 07.03.2024., otrā kārta 03.04.2024.- 20.04.2024.

Pasākuma nolikums

Dalības maksa

Tirdzniecības laukumi sadalīti divās grupās: Pirmā (zaļie laukumi) – stādi, dārza preces, tehnika; otrā (violetie laukumi) – amatnieki un mājražotāji, pelēkās kartē atspoguļotās vietas ir rezerves vietas. Kartē ir atzīmētas vietas ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem – ēdinātājiem.

Pirmā (stādu audzētāji) grupā katra moduļa izmērs ir 5 tekošie metri (m) (1m- 9,00 eur/m līdz 15.04.2024. reģistrējoties, vēlāk- 11,50 eur/m).

Otrā grupā (mājražotāji, senlietu andelētāji) katra moduļa izmērs ir 3 tekošie metri (m), kategorija sadalās apakšgrupās:

  • Mājražotāji, kas piedāvā amatniecības izstrādājumus un mākslas priekšmetus, pašdarinātus apģērbus (1m 9,70 eur/m līdz 15.04.2024. , reģistrējoties, vēlāk 12,00 eur/m);
  • Mājražotāji, kas piedāvā maizes un miltu izstrādājumus, saldumus, bezalkoholiskos dzērienus, saldējumu (1m 10,50 eur/m līdz 15.04.2024. , reģistrējoties, vēlāk 12,50 eur/m);
  • Mājražotāji, kas piedāvā pārtikas preces (gaļas kūpinājumi, zivis, sieri) (1m 12 eur/m līdz 15.04.2024., reģistrējoties, vēlāk 14,00 eur/m);
  • Senlietu tirgotājiem viena maksa 9 eur (līdz 3 t.m.).

Sabiedriskās ēdināšanas dalībnieka moduļa izmērs ir 3 tekošie metri (m) (1m- 27 eur/m līdz 15.04.2024.reģistrējoties, vēlāk- 35 eur/m), maksā ir iekļautas elektrības izmaksas.

Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem ir pieejams  elektrības pieslēgums 220/380V-16A. Sev nepieciešamo elektrības kabeļu (daudzumu un garumu) organizē sabiedriskās ēdināšanas dalībnieks. Par elektrības nodrošināšanu, lūgums sazināties ar organizatoru.

Dalības maksa norādīta par katru tekošo metru. Ja ir dalībniekam (mājražotājam) ir nepieciešama elektrības padeve, tad cenai papildus tiek pierēķināti 3 eur.

Visas maksas uzrādītas bez PVN 21%.

Zaļie laukumi – stādu audzētāji, violetie – mājražotāji, sarkanie – aizņemtie.

Sarkanie laukumi tiek iezīmēti tad, kad pieteikums uz tirdzniecības vietu ir saņemts. Rēķins par dalību tiks izsūtīts dažu darba dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas un izskatīšanas. Ja samaksa netiek saņemta rēķinā norādītajos termiņos, tirdzniecības vieta tiek atbrīvota.

Pavasara Dārza un Stādu svētku tirdziņa dalībnieku karte:

Pieņemam pieteikumus dalībai uz papildvietām!

Pavasara Dārza un Stādu svētku tirdziņa DALĪBNIEKU PIETEIKUMA ANKETA:

Vārds, uzvārds vai uzņēmuma nosaukums
Click or drag a file to this area to upload.
Click or drag a file to this area to upload.
Nosaukums, uz kuru tiks rakstīts rēķins

Pavasara Stādu un Dārza svētki 2022.g. Bulduros foto galerija: