Turpinot tradīcijas, arī šogad plānojam organizēt skaisto rudens pasākumu – RUDENS RAŽAS SVĒTKUS!

Kā ierasts, pirmajā oktobra sestdienā – 1.oktobrī no plkst. 9:00-16:00 Jūrmalā, Bulduru Dārzkopības vidusskolas parkā Viestura ielā 6, Jūrmalā.

Saziņai:

E-pasts: medijucentrs@bulduri.lv 

Visa pasākuma garumā parka tirdziņā pie amatniekiem, zemniekiem un dažādu arodu pratējiem būs iespēja iegādāties daudzveidīgu produkciju. Kopumā plānotais dalībnieku skaits – vairāk kā 100 dažādu amatnieku, mājražotāju un stādu audzētāju.

Svētkos būs iespēja piedalīties paraugdemonstrējumos, kuros Bulduru Dārzkopības vidusskolas pasniedzēji konsultēs par dārzos darāmiem darbiem, augu audzēšanu un pavairošanu.

Apmeklētāji varēs piedalīties atraktīvās izklaidēs gan lieliem, gan maziem- spēlēt lielgabarīta koka spēles veiklībai un atjautības asināšanai, vai piedalīties Ķirbja velšanas stafetē. Mazākie varēs barot trusīšus vai kaziņu un braukt ponija mugurā.

Zinātkārie varēs ņemt dalību meistarklasēs un konkursos – Rudens floristikas demonstrējumos, no rudens lapām pagatavot rozes, droši uzkāpt kokā kopā ar arboristu, kā arī citās dalībnieku – mājražotāju organizētās meistarklasēs. Būs arī rudens velšu degustācijas un ražas izstāde.
Pasākuma apmeklētāji varēs iepazīties ar dendroloģiskiem retumiem, kas vairāk nekā simts gadu garumā atraduši paliekošas mājas skolas vēsturiskajā parkā. Īpaši skaisti rudenī ir sarkanlapu ozoli, romantiskais skats pār dīķi uz veco skolas ēku.

– Amatnieku un mājražotāju tirdziņš
– Meistarklases
– Izklaides un izstādes
– Koncerti un radošās darbnīcas.

Bulduru Dārzkopības vidusskolas ražas izstāde, amatnieku un lauksaimniecības produktu ražotāju tirgus būs tikai daļa no svētku pasākumiem. Būsim sarūpējuši izklaides gan lieliem, gan maziem, būs floristikas meistarklase, degustācijas, konsultācijas par dārzos darāmiem darbiem, augu audzēšanu un pavairošanu.
Ieeja pasākumā – brīva, iebraukšana Jūrmalā bez maksas!

Pasākuma nolikums

Dalības maksa pasākumā eiro/tekošais metrs:

  • Stādu audzētāji, Mājražotāji– 8,00 eiro/m reģistrējoties līdz 19.09.2022., reģistrējoties no 20.09.2022. – 10,00 eiro/m.
  • Ēdinātāji – 25 eiro/m reģistrējoties līdz 19.09.2022., reģistrējoties no 20.09.2022. – 35 eiro/m, maksā ir iekļautas elektrības izmaksas. Ja dalībniekam (Mājražotājam) ir nepieciešama elektrības padeve tirdzniecības modulī, tad 1 metra cena ir 9,50 eur/m., reģistrējoties no 20.09.2022. – 11.50 eiro.
  • Visas cenas norādītas bez PVN 21%.

Tirdziņa dalībnieku karte Rudens ražas svētkiem 01.10.2022. rezervācijai:

Zaļie laukumi – stādu audzētāji, violetie – mājražotāji.

Sarkanie laukumi ir jau rezervēti!

Pieteikuma anketas pieņemam papildvietām:

Vārds, uzvārds
Click or drag a file to this area to upload.
Click or drag a file to this area to upload.
Nosaukums, uz kuru tiks rakstīts rēķins