Turpinot tradīcijas, arī šogad plānojam organizēt skaisto rudens pasākumu – RUDENS RAŽAS SVĒTKUS’ 2023!

Kā ierasts, pirmajā oktobra sestdienā – 7.oktobrī no plkst. 9:00-16:00 Jūrmalā, Bulduru Tehnikuma parkā Viestura ielā 6, Jūrmalā.

Šīgada Jaunums tirdziņa papildinājumā – paralēli stādu un mājražotāju tirgum, aicinām tirdziņam pieteikties senlietu tirgotājus, papildinot kopējo Dižtirgu ar Vēsturisko senlietu andeli.

Saziņai:

E-pasts: medijucentrs@bulduri.lv 

Visa pasākuma garumā parka tirdziņā pie amatniekiem, zemniekiem un dažādu arodu pratējiem būs iespēja iegādāties daudzveidīgu produkciju. Kopumā plānotais dalībnieku skaits – vairāk kā 160 dažādu amatnieku, mājražotāju un stādu audzētāju.

Svētkos būs iespēja ieklausīties ieteikumos, kuros Bulduru Tehnikuma pasniedzēji konsultēs par dārzos darāmiem darbiem, augu audzēšanu, novākšanu, uzglabāšanu un pavairošanu rudenī.

Apmeklētāji varēs piedalīties atraktīvās izklaidēs gan lieliem, gan maziem- spēlēt lielās koka spēles veiklībai un atjautības asināšanai, iepazīt foto izstādi “Baltijas dziļjūra”, iesaistīties Floristikas darbnīcas radošajās aktivitātēs.
Šogad svētkos pie mums viesosies arī Kalsnavas arborētuma pārstāvji, kuri vides izziņas teltī aicinās iepazīt dabas bagātīgo daudzveidību kokaugu augļos un sēklās, kā arī piedalīties citās izzinošās aktivitātēs.

Mazākie apmeklētāji varēs barot trusīšus vai kaziņas Mini zoo un braukt ponija mugurā.

Aktīvākajiem piedāvāsim droši uzkāpt kokā kopā ar arboristu, kā arī citās dalībnieku – mājražotāju organizētās meistarklasēs. Būs arī tautu deju kolektīva priekšnesumi.
Pasākuma apmeklētāji varēs iepazīties ar dendroloģiskiem retumiem, kas vairāk nekā simts gadu garumā atraduši paliekošas mājas skolas vēsturiskajā parkā. Īpaši skaisti rudenī ir sarkanlapu ozoli, romantiskais skats pār dīķi uz veco skolas ēku.

– Amatnieku un mājražotāju tirdziņš
– Vēsturisko senlietu andele
– Meistarklases

– Izklaides un izstādes
– Koncerti un radošās darbnīcas.

Ieeja pasākumā – brīva.

Pasākuma nolikums

Pasākuma Dalībnieku saraksts

Dalības maksa

Tirdzniecības laukumi sadalīti divās grupās: Pirmā (zaļie laukumi) – stādi, dārza preces, tehnika; otrā (violetie laukumi) – amatnieki un mājražotāji, pelēkās kartē atspoguļotās vietas ir rezerves vietas. Kartē ir atzīmētas vietas ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem – ēdinātājiem.

Pirmā (stādu audzētāji) grupā katra moduļa izmērs ir 5 tekošie metri (m) (1m- 9,00 eur/m līdz 25.09.2023. reģistrējoties, vēlāk- 11,50 eur/m).

Otrā grupā (mājražotāji, senlietu andelētāji) katra moduļa izmērs ir 3 tekošie metri (m), kategorija sadalās apakšgrupās:

  • Mājražotāji, kas piedāvā amatniecības izstrādājumus un mākslas priekšmetus, pašdarinātus apģērbus (1m 9,50 eur/m līdz 25.09.2023. , reģistrējoties, vēlāk 12,00 eur/m);
  • Mājražotāji, kas piedāvā maizes un miltu izstrādājumus, saldumus, bezalkoholiskos dzērienus, saldējumu (1m 10 eur/m līdz 25.09.2023. , reģistrējoties, vēlāk 12,50 eur/m);
  • Mājražotāji, kas piedāvā pārtikas preces (gaļas kūpinājumi, zivis, sieri) (1m 11 eur/m līdz 25.09.2023. , reģistrējoties, vēlāk 13,00 eur/m);
  • Mājražotāji, kas piedāvā alkoholiskos dzērienus (1m 11,50 eur/m līdz 25.09.2023. , reģistrējoties, vēlāk 13,50 eur/m);
  • Senlietu tirgotājiem viena maksa 8,26 eur (līdz 3 t.m.).

Sabiedriskās ēdināšanas dalībnieka moduļa izmērs ir 3 tekošie metri (m) (1m- 27 eur/m līdz 25.09.2023. reģistrējoties, vēlāk- 35 eur/m), maksā ir iekļautas elektrības izmaksas.

Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem ir pieejams  elektrības pieslēgums 220/380V-16A. Sev nepieciešamo elektrības kabeļu (daudzumu un garumu) organizē sabiedriskās ēdināšanas dalībnieks. Par elektrības nodrošināšanu, lūgums sazināties ar organizatoru.

Dalības maksa norādīta par katru tekošo metru. Ja ir dalībniekam (mājražotājam) ir nepieciešama elektrības padeve, tad cenai papildus tiek pierēķināti 3 eur.

Visas maksas uzrādītas bez PVN 21%.

Zaļie laukumi – stādu audzētāji, violetie – mājražotāji.

Sarkanie laukumi tiek iezīmēti tad, kad pieteikums uz tirdzniecības vietu ir saņemts. Rēķins par dalību tiks izsūtīts dažu darba dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas un izskatīšanas. Ja samaksa netiek saņemta rēķinā norādītajos termiņos, tirdzniecības vieta tiek atbrīvota.

Pieteikumi tirdziņa dalībai tiek pieņemti tikai no senlietu tirgotājiem.

Tirdziņa dalībnieku karte Rudens ražas svētkiem 07.10.2023.: