Turpinot tradīcijas, arī šogad plānojam šo skaisto rudens pasākumu – RUDENS RAŽAS SVĒTKI! *

2.oktobrī no plkst. 9:00-16:00 Bulduros, Bulduru Dārzkopības vidusskolas parkā Viestura ielā 6, Jūrmalā.

Saziņai:

Ingrīda Egle, tālr.: 26660078 (lūgums zvanīt darba laikā darba dienās 9:00-17:00), epasts: ingrida.egle@bulduri.lv .

Visa pasākuma garumā parka tirdziņā pie amatniekiem, zemniekiem un dažādu arodu pratējiem būs iespēja iegādāties daudzveidīgu produkciju. Kopumā plānotais dalībnieku skaits – vairāk kā 100 dažādu amatnieku, mājražotāju un stādu audzētāju.

Iepazīties ar pasākuma nolikumu.

Svētkos būs iespēja piedalīties paraugdemonstrējumos, kuros Bulduru Dārzkopības vidusskolas pasniedzēji konsultēs par dārzos darāmiem darbiem, augu audzēšanu un pavairošanu.

Apmeklētāji varēs piedalīties atraktīvās izklaidēs gan lieliem, gan maziem- spēlēt lielgabarīta koka spēles veiklībai un atjautības asināšanai, vai piedalīties Ķirbja velšanas stafetē. Mazākie varēs barot trusīšus vai kaziņu un braukt ponija mugurā.

Zinātkārie varēs ņemt dalību meistarklasēs un konkursos – Rudens floristikas demonstrējumos, no rudens lapām pagatavot rozes, droši uzkāpt kokā kopā ar arboristu, kā arī citās dalībnieku – mājražotāju organizētās meistarklasēs. Būs arī rudens velšu degustācijas un ražas izstāde.
Pasākuma apmeklētāji varēs iepazīties ar dendroloģiskiem retumiem, kas vairāk nekā simts gadu garumā atraduši paliekošas mājas skolas vēsturiskajā parkā. Īpaši skaisti rudenī ir sarkanlapu ozoli, romantiskais skats pār dīķi uz veco skolas ēku.

– Amatnieku un mājražotāju tirdziņš
– Meistarklases
– Izklaides un izstādes
– Koncerti un radošās darbnīcas.

Bulduru Dārzkopības vidusskolas ražas izstāde, amatnieku un lauksaimniecības produktu ražotāju tirgus būs tikai daļa no svētku pasākumiem. Būsim sarūpējuši izklaides gan lieliem, gan maziem, būs floristikas meistarklase, degustācijas, konsultācijas par dārzos darāmiem darbiem, augu audzēšanu un pavairošanu.
Ieeja pasākumā – brīva, iebraukšana Jūrmalā bez maksas!

*Pasākums plānojas realizēties ņemot vērā visus epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Dalībnieku karte Rudens ražas svētkiem (zaļās tirdzniecības vietas – Stādu audzētāji, violetās – mājražotāji , sarkanās – aizņemtās vietas):

! Vēršam Jūsu uzmanību, ka PIETEIKUMUS TIRDZIŅAM vairs NEPIEŅEMAM, jo visas tirdzniecības vietas ir AIZŅEMTAS !

Reģistrācijas anketa Rudens ražas svētkos:

Vārds, uzvārds
Click or drag a file to this area to upload.
Click or drag a file to this area to upload.
Nosaukums, uz kuru tiks rakstīts rēķins
Mājražotājiem, amatniekiem iespēja pieteikties un apmaksāt pasakuma dienā (02.10.2021). Tālrunis saziņai - 26660078
Vēlamās Tirdzniecības vietas numurs Tirdzniecības vieta tiek apstiprināta pēc maksājuma saņemšanas par vietas rezervāciju un dalību pasākumā. Atgādinam, ka dalības maksa pasākuma dienā ir nedaudz augstāka par samaksātu dalības maksu līdz 28.09.2021.