07.09.2021.
Nenokavē iespēju pieteikties mācībām un uzsākt tās jau septembrī!
UZŅEMŠANA TURPINĀS neklātienes (maksas) un klātienes (valsts finansēta izglītība) mācībām ar iegūtu VIDUSSKOLAS IZGLĪTĪBU Ainavu Būvtehniķa un Dārzkopības tehniķa programmās līdz 24.09.2021.

Mācību un dienesta viesnīcu līgumu slēgšana līdz 25.08.21. notiks sekojošos datumos un laikos: 20.08.; 24.,25.08. no plkst. 9:00 līdz 16:30 / 118 telpā. Ja šie laiki nav iespējami, lūdzu sazināties ar uzņemšanas daļu pa tālr. 28363606, e-pasts: uznemsana@bulduri.lv.

Jaunā 2021./2022.mācību gada valsts finansētas izglītības programmas Bulduru Dārzkopības vidusskolā:

Ar iegūtu PAMATSKOLAS izglītību;

Ar iegūtu VIDUSSKOLAS izglītību.

Prezentācijas materiāls par skolu, profesijām (Atvērto durvju dienā).

Uzņemšanas noteikumi.

Pieteikties mācībām ir iespējams:

1) Attālināti aizpildot e-pieteikuma veidlapu ŠEIT , pievienojot ieskenētus vai fotogrāfētus dokumentus. Svarīga informācija – veicot attālinātu pieteikšanos mācībām, nepieciešams aizpildīts iesniegums rakstiskā veidā klātienē skolā.

2) Klātienē. Mācību un dienesta viesnīcu līgumu slēgšana līdz 25.08.21. notiks sekojošos datumos un laikos: 20.08.; 24.,25.08. no plkst. 9:00 līdz 16:30 / 118 telpā. Ja šie laiki nav iespējami, lūdzu sazināties ar uzņemšanas daļu pa tālr. 28363606, e-pasts: uznemsana@bulduri.lv.

Telpu saraksts pa programmām tiks izvietots pirmajā stāvā informācijas stendā pie glavenās skolas ieejas. Šajos laikos būs iespēja tikties ar grupu audzinātājiem, programmu vadītājiem.

Lai pieteiktos mācībām, jāiesniedz sekojoši dokumenti:
(aizpildot elektronisku pieteikumu -skenēts vai fotogrāfēts dokumenta oriģināls, klātienē – jāuzrāda dokumenta oriģināls):

  1. Izglītības dokuments – apliecība, atestāts vai diploms;
  2. Sekmju izraksta kopija;
  3. Personu apliecinoša dokumenta kopija (pase vai personas apliecība);
  4. Medicīnas izziņa par atbilstību apgūstamajai profesijai (veidlapa Nr.027/u)
  5. Foto.
Pieteikties mācībām

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Lai pieteiktos mācībām, jāiesniedz sekojoši dokumenti:
(aizpildot elektronisku pieteikumu -skenēts vai fotogrāfēts dokumenta oriģināls, klātienē – jāuzrāda dokumenta oriģināls):

  1. Izglītības dokuments – apliecība, atestāts vai diploms;
  2. Sekmju izraksta kopija;
  3. Personu apliecinoša dokumenta kopija (pase vai personas apliecība);
  4. Medicīnas izziņa par atbilstību apgūstamajai profesijai (veidlapa Nr.027/u)
  5. Foto.

Mācoties mūsu izglītības iestādē pēc pamatskolas beigšanas un izvēloties apgūt kādu no profesijām ar mācību ilgumu 4 gadi, Jūs iegūsiet Profesionālās vidējās izglītības diplomu, kas apliecina apgūto vidējo izglītību (sniedz iespēju turpināt mācības augstākajā izglītībā) un profesionālo kvalifikāciju.

Izvēloties kādu no mācību programmām ar mācību ilgumu 1 gads, Jūs iegūsiet Profesionālās kvalifikācijas apliecību.

Savukārt, mācoties mūsu skolā ar pabeigtu vidusskolas izglītību un izvēloties klātienes mācības ar 1,5 gadu mācību ilgumu, Jūs iegūsiet Profesionālās vidējās izglītības diplomu.

Attālināti aizpildot e-pieteikuma veidlapu ŠEIT , pievienojot ieskenētus dokumentus (pieteikumu iespējams aizpildīt jau šobrīd, dokumentus nosūtīt tiklīdz tie ir pieejami- līdz 16.jūlijam)

Klātienē (šobrīd plānotais laiks) no 2021.gada 14.jūnija līdz 16.jūlijam izglītojamie pēc 9.klases beigšanas.
No 2021.gada 1.jūlija līdz 30.jūlijam izglītojamie pēc 12.klases beigšanas:

Jā, Bulduru Dārzkopības vidusskola ņem dalību vairākos starptautiskos Erasmus+ projektos un regulāri skolas izglītojamie un pedagogi dodas zinību apmaiņas braucienos par Eiropu, apmeklējot radniecīgas izglītības iestādes un uzņēmumus.

Jā, izglītojamie saņem stipendiju, kuras apmērs ir atkarīgs no mācību sekmēm un dalības izglītības iestādes sabiedriskajā dzīvē. Par ļoti labām sekmēm un ikmēneša aktivitātēm izglītības iestādes sabiedriskajā dzīvē ir iespējams saņemt stipendiju līdz 150 eiro mēnesī.

Vēl skolas izglītojamiem ir iespēja tikt pie otras stipendijas 1000 eiro apmērā, ko piešķir skolas atbalsta biedrība. 2021.gadā skola piešķīra 6 stipendijas izglītojamiem, kuras tiek izmaksātas gada garumā. Atbalsta biedrības stipendijas tiek piešķirtas izglītojamiem par labām sekmēm mācībās, ieinteresētību profesijā, kā arī līdzdarbošanos skolas pasākumos. Intervijas ar skolas stipendiātiem noskaties šeit.

Pirmā stunda sākas plkst. 8:30. Vidēji mācību diena ilgst līdz plkst. 15-16:00.

Iespēja mainīt izglītības programmu būtu pieļaujama tikai pirmajā mācību mēnesī.

Skolai ir noslēgti vairāki sadarbības līgumi par izglītojamo prakses vietām. Katrai mācību programmai ir atbilstošas iestādes un uzņēmumi kuros izglītojamie iziet praksi. Tāpat prakse tiek izieta skolas siltumnīcās, mācību laukos, dārzos un parkos.

Ziemas brīvlaiks parasti ir decembra pēdējā un janvāra pirmā nedēļa. Vasaras brīvlaiks parasti ir jūlijā un augustā, taču tas var mainīties atkarībā no apgūstamās profesijas, jo, piemēram, lauksaimniecībā jāapgūst dažādu sezonu darbi.

Jā, skolas telpās atrodas ēdnīca, kurā par draudzīgām cenām (skolniekiem ar papildus atlaidi) iespējams ieturēt veselīgu un gardu maltīti. Ēdnīcas darba laiks no 8:30 līdz 15:00 darba dienās.

Jā, skolas teritorijā atrodas divas dienesta viesnīcas. Numuriņos iespējams dzīvot maksimāli 3 cilvēki.
Maksa atkarīga no cilvēku skaita numuriņā – 3 cilvēki- 17,30 eiro/pers.; 2 cilvēki – 25,95 eiro/pers.; 1 cilvēks 51,90 eiro/ mēnesī.
Drošības maksa 18 eiro stājoties dienesta viesnīcā un slēdzot līgumu, summa tiek atgriezta pēc dienesta viesnīcas izmantošanas beigām.
Dienesta viesnīcās ir: virtuves ar aprīkojumju, atpūtas istaba ar datortehniku, labierīcības, dušas. Iespēja mazgāt veļu veļasmašīnā, maksa-  1 eiro/ 1 veļas mazgāšanas reize līdz 12 kg veļas.
Informācija par dienesta viesnīcām: Ingrīda Egle, Tālr. 26660078, epasts: ingrida.egle@bulduri.lv .

Jā, skolas ēkā izvietotā bibliotēka sniedz izglītojamiem universālus bibliotekāros pakalpojumus. Bibliotēkas krājumos ir gan seni izdevumi no skolas dibināšanas laikiem, gan mūsdienu izdevumi vispārizglītojošu priekšmetu apguvei, kā arī nozaru grāmatas, dārzkopības enciklopēdijas, vārdnīcas un rokasgrāmatas. Kopumā bibliotēkas bagātība ir aptuveni 23000 grāmatu.

Mūsu skolā pieejamie interešu izglītības pulciņi: Floristika, Vizuālās mākslas dizains, Tūrisma, Pavārmāksla, Izglītojamo pašpārvalde, Sporta nodarbības un svaru (trenažieru) zāle.

Jā, skolā atrodas Sporta centrs (zāle) 639 m2 platībā ar tribīnēm (virs 500 cilv.)
Blakus atrodas ģērbtuves, dušas telpas.
Zālē iespējams spēlēt basketbolu, florbolu, volejbolu, tā ir piemērota vingrošanas nodarbībām un skatēm.
Ir pieejama arī trenažieru zāle.

Mikroautobusa pietura (uz Rīgu, Jūrmalu) atrodas 2 minūšu gājiena attālumā no skolas.
Vilciena stacija “Bulduri” 15 minūšu gājiena attālumā.

Sabiedriskā transporta uzziņa:

Mikroautobusu satiksme šeit.
Starppilsētu autobusi, vilcieni šeit.

Pārtikas veikals “Rimi” atrodas 5 minūšu gājiena attālumā no skolas, turpat arī veikals “Maxima X”. Arī “Hesburger” restorāns un “Līvu akvaparks” atrodas turpat.

Jā, pie skolas ir vairākas bezmaksas autostāvvietas. Ar teritorijas karti varat iepazīties šeit.

Jā, maija beigās vai jūnija sākumā plānojam Atvērto durvju dienu tiešsaistē. Lūdzu sekojiet informācijai mūsu sociālajos tīklos – Facebook, Instagram, Youtube. Savukārt Atvērto durvju dienu materiālu vari apskatīt šeit .

Neatradi atbildi uz sev interesējošu jautājumu? Uzdod to mums to čatiņā! (atrodas labās puses apakšējā stūrī)